ریتوییت توییتر

  • فالوورهای بین المللی با کیفیت
  • تحویل فوری
  • قیمت مناسب
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • در صورت نیاز به مشاوره قبل از سفارش با ما تماس بگیرید.

5k ریتوییت بین المللی توییترتحویل کمتر از 24 ساعت


بدون نیاز به پسوورد شما


با کیفیت مناسب


قیمت : 37 هزار تومان

2k ریتوییت بین المللی توییترتحویل کمتر از 24 ساعت


بدون نیاز به پسوورد شما


با کیفیت مناسب


قیمت : ۱۵ هزار تومان

1k ریتوییت بین المللی توییترتحویل کمتر از 24 ساعت


بدون نیاز به پسوورد شما


با کیفیت مناسب


قیمت : 8 هزار تومان

دانستنی ها

توییتر یک شبکه اجتماعی و سرویس ارائه دهنده میکروبلاگ است که به کاربران اجازه می‌دهد تا ۲۸۰ حرف، پیام متنی را که توییت نامیده می‌شود، ارسال کنند.
 
توییتر در مارس ۲۰۰۶ به دست جک دورسی ایجاد شد و در ژوئیه ۲۰۰۶ آغاز به کار کرد. این میکروبلاگینگ در سال ۲۰۱۲ بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر داشت که ۳۴۰ میلیون توییت در روز می‌فرستند و بیش از ۱٫۶ میلیارد جستجو در آن انجام می‌شود.
توییتر با شعار «چه کار می‌کنید؟» پا به میدان وب ۲٫۰ گذاشت امّا در نوامبر سال ۲۰۰۹ میلادی این شعار به «چه چیزی در حال رخ دادن است؟» تغییر کرد. یکی از ویژگی‌های توییتر محدود بودن به تایپ تنها ۲۸۰ کاراکتر است. این دو شناسه به قدری نو بود که به سرعت در بین کاربران اینترنت به محبوبیّت رسید. در توییتر افزون برفرستادن نوشتار می‌توان فیلم، عکس، و صدا نیز فرستاد. توییتر در لغت به معنی جیک‌جیک‌کردن است.
 
شاخه مرکزی توییتر در سان‌فرانسیسکو، ایالت کالیفرنیا است و دفترهایی نیز در شهرهای بوستون، نیویورک و سن‌آنتونیو دارد. توییتر در رتبه‌بندی وب‌گاه الکسا در میان ده وب‌گاه برتر در رتبه هشتم قرار دارد.بی‌تغییر8(آگوست ۲۰۱۲) هم‌اکنون توییتر بیش از ۶۰۰ کارمند دارد و در ۱۶ زبان در دسترس است.

آخرین نمونه کارهای ما

آدرس سفارش
میزان سفارش
———– ———–
———– ———–
———– ———–
———– ———–
———– ———–
———– ———–
———– ———–
———– ———–
———– ———–
———– ———–