طراحی لوگو

لوگو نمادیست برای بیان کردن یک عبارت یا القا نمودن یک مفهوم. آرم ها چیزی شبیه امضا یا نشانه ای برای وجود یا حضور شخص یا موسسه ای است که آرم متعلق به آن است، می باشد. آرم ها در هر جایی که حضور آن موسسه یا شخص یا رویداد صاحب آرم در آن وجود دارد ثبت می گردد و نشاندهنده رد برجای مانده از او در آنجا است.

طراحی لوگو یکی از تخصصهای رایج و منحصر به فرد در طراحی های گرافیکی محسوب می شود و سابقه طراحی نشانه به زمانهای بسیار بسیار دور بر می گردد، آنجا که انسانهای اولیه برای انتقال مفاهیم مربوط به مثلا شکار در یک نقطه، علائمی را روی دیوار غارها ثبت می کردند و هر کجا آن علامت دیده میشد، مفهوم واحدی را به مخاطب و بیننده منتقل می نمود.

از تحولات مربوط به ثبت نشانه ها در دیواره غارها بود که حروف و به تبع آن خط اختراع گشت.

لوگو نشانه یا علامتی گرافیکی است که توسط سرمایه داران تجاری، موسسات و حتی اشخاص حقیقی، برای متمایز کردن خود از دیگران در دید عموم، استفاده می شود. لوگوها یا تماما گرافیکی هستند (سمبول یا آیکون) و یا از نام تجاری سازمان یا موسسه تشکیل شده اند (لوگوتایپ یا ورد مارک).

در دوران حروفچینی با فلز داغ، لوگوتایپ، مجموعه ای از فونت ها و کاراکترها بود. در دوران کنونی که عصر ارتباطات است، لوگوی یک شرکت، اغلب مترادف با مرغوبیت یا برند شرکت است.

 

فرم سفارش طراحی

فرم سفارش

[contact-form-7 404 "Not Found"]

نگران قیمت نباشید

با خیال راحت فرم خود را پر کنید و منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید…


ما به شما اطمینان میدهیم که ارزان ترین تعرفه و با کیفیت ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم.


بر خلاف رقبا ما فایل پی اس دی (psd یا فایل اصلی طراحی) سفارش شما را تحویلتان میدهیم.


همچنین در این صفحه برای شما تعدادی از نمونه کارهای خود را قرارداده ایم تا مشاهده کنید.


اگر از این سبک ها و نمونه ها خوشتان نیامد اصلا نگران نباشید,ما بر اساس توضیحات و سلایق شما کار طراحی را انجام میدهیم.


چنانچه فایل نهایی مورد پسند شما واقع نشد بصورت رایگان چند بار آن را ویرایش میکنیم تا بالاخره به گزینه مد نظر و مورد قبول شما دست یابیم.


شما در صورت تمایل میتوانید بدون هیچ واهمه ای با پشتیبان های ما تماس گرفته و جویای پاسخ تمامی سوالات خود شوید.


پشتیبان های ما آمادگی دارند تا در طول ۲۴ ساعت شبانه روز بصورت تلفنی,ایمیل,تلگرام و…. با صبر و شکیبایی به تمامی سوالات شما پاسخ دهند.


شما لایق بهترین ها هستید.