طراحی کاور

کاور تبلیغاتی چیست؟ به تصویری که شامل معرفی خدمات و محصولات شما باشد کاور تبلیغاتی می گویند. معمولا سایز کاورها 400*400 و یا 500*500 می باشد.

اما شما میتوانید در هر سایز دلخواه کاور خود را سفارش دهید.کاورهای تبلیغاتی معمولا ثابت هستند اما شما میتوانید با توجه به سلیقه خود کاور گیف هم سفارش دهید. در طراحی کاور بهتر است به هیچ وجه سلیقه خود را مد نظر قرار ندهید و سلیقه مخاطبان خود را مد نظر قرار دهید,از ایجاد فضاهای خالی و بیهوده یا شلوغ کردن بیخود کاور بپرهیزید. کاور خوب کاوری است که در عین سادگی و زیبایی مفهوم را به مخاطب انتقال دهد. در طراحی کاور از تکنیک های روانشناسی استفاده کنید تا مخاطبان بیشتر جذب کنید. وقتی کمپینی جهت تبلیغ تشکیل می دهید حدالمقدور از استفاده بی مورد از متن ها پرهیز کنید و جای آنها از طراحی یک کاور بهره ببرید.

مردم عادی وقتی اطلاعات یا تبلیغی را میشنوند و یا میخوانند فقط 10% آنها بعد از 3 روز آن را به یاد می آورند,اما در حالتی که یک محتوای تصویری با همان اطلاعات داشته باشیم تا 65% اطلاعات آن بعد از 3 روز هم در ذهن مخاطبان باقی می ماند.

 

فرم سفارش طراحی

فرم سفارش

[contact-form-7 404 "Not Found"]

نگران قیمت نباشید

با خیال راحت فرم خود را پر کنید و منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید…


ما به شما اطمینان میدهیم که ارزان ترین تعرفه و با کیفیت ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم.


بر خلاف رقبا ما فایل پی اس دی (psd یا فایل اصلی طراحی) سفارش شما را تحویلتان میدهیم.


همچنین در این صفحه برای شما تعدادی از نمونه کارهای خود را قرارداده ایم تا مشاهده کنید.


اگر از این سبک ها و نمونه ها خوشتان نیامد اصلا نگران نباشید,ما بر اساس توضیحات و سلایق شما کار طراحی را انجام میدهیم.


چنانچه فایل نهایی مورد پسند شما واقع نشد بصورت رایگان چند بار آن را ویرایش میکنیم تا بالاخره به گزینه مد نظر و مورد قبول شما دست یابیم.


شما در صورت تمایل میتوانید بدون هیچ واهمه ای با پشتیبان های ما تماس گرفته و جویای پاسخ تمامی سوالات خود شوید.


پشتیبان های ما آمادگی دارند تا در طول ۲۴ ساعت شبانه روز بصورت تلفنی,ایمیل,تلگرام و…. با صبر و شکیبایی به تمامی سوالات شما پاسخ دهند.


شما لایق بهترین ها هستید.